bottle
majito

Mojito входить в десятку найпопулярніших коктейлів світу і по праву вважається ідеальним літнім напоєм. Бадьора свіжість м’яти, нотки соковитого лайма закрутять в ритмі пристрастної сальси і перенесуть тебе на Кубу, батьківщину Mojito.

ОБ’єм 0,33

bottle
singapore

Коктейль Сінгапур Слінг легендарний і відомий. Якби коктейлі можна було б віднести до визначних пам’яток, то цей освіжаючий, п’янкий напій зайняв би одну з перших позицій у списку пам’яток Сінгапуру. Це унікальний коктейль, який має неповторний смак з яскраво вираженою гірчинкою джина, ніжністю натурального соку та іскристою сумішшю лікерів.

ОБ’єм 0,33

bottle
pina-colada

Коктейль, який дарує справжнє райське насолодження. Цей напій широко відомий в усьому світі, і особливою популярністю він користюється серед прекрасної половини людства. Своїм зовнішнім виглядом коктейль нагадує прекрасні піщані пляжі з пальмами і дарує відчуття свята з першого ковтка.

ОБ’єм 0,33

bottle
ginfizz

Легкий, освіжаючий, кисло-солодкий коктейль з цитрусовими нотками на основі джина. За легендою створення коктейлю господарі бару, де був винайдений коктейль Gin Fizz, наймали спеціальних людей (шейкер-боїв), які займалися лише тим, що трясли шейкери з льодом протягом 15 хв, щоб зробити напій супер-шипучим.

ОБ’єм 0,33